Взимку є чимало свят на які з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Ці свята і розпочинає День Святого Миколая. Це довгоочікуваний день року, адже невідомо що на тебе чекає: подарунок, а чи, може, різочка. Та як би там не було діти вірять в чудеса. Напередодні свята 18 грудня він завітав до нашого ліцею. Де відбувся захід «Ходить по землі святий Миколай». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: Ангели, Святий Миколай, Марійка та Ведмідь Михась, Ябіда, Лінь Двійка, Чорт. Учні переглянули виставу, послухали пісні, а також підготовча група декламувала вірші. До дітей завітав Святий Миколай за традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай побажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00001.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00002.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00003.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00004.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00005.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00006.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00007.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00008.jpg)
![](/foto6/2019/17_mykolaj/Image00009.jpg)
|