Сьогодні, 25 жовтня , у Великоключіському ліцеї відбувся осінній ярмарок. Уже другий рік поспіль учні 5 – 11 класів разом з їхніми батьками ретельно готуються до цього, вже традиційного, свята. Смаколики, приготовані вмілими руками наших учнів, дивують своєю оригінальністю. Веселе дійство відбувається на великих перервах, відразу ж після такого очікуваного дзвінка, вщент заповнюється охочими придбати солоденького. Столи вражають своїм багатством та різноманіттям. Весь ліцей (вчителі, учні і навіть деякі батьки, які приходять підтримати дітей) активно ярмаркують. Отримані кошти підуть на облагородження ліцею. Всі відвідувачі цього свята отримали гарний настрій, задоволення та позитивні емоції.
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00001.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00002.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00003.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00004.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00005.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00006.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00007.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00008.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00009.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00010.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00011.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00012.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00013.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00014.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00015.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00016.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00017.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00018.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00019.jpg)
![](/foto6/2019/osin_yarmarka/Image00020.jpg)
|