15 листопада в приміщенні актової зали школи відбувся конкурс «Школа має талант», метою якого було відкрити нові юні обдарування серед дітей. Кожен мав нагоду продемонструвати свої можливості, незвідані їм самим таланти, а гості свята мали унікальну можливість бути свідками своєрідного перевтілення. Талановиті учні проявили себе у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Акторська майстерність», «Гра на інструменті». За результатами глядацького голосування було визначено переможців. Сподіваємось, що такі конкурси відкриють ще не один мегаталант серед нашої молоді.
![](/foto6/2019/9_talant/Image00001.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00002.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00003.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00004.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00005.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00006.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00007.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00008.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00009.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00010.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00011.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00012.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00013.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00014.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00015.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00016.jpg)
![](/foto6/2019/9_talant/Image00017.jpg)
|