24 травня відбулося шкільне свято “Прощавай, початкова школо” яке підготували учні 4-А, 4-Б класу. Учні, разом зі своїми першими вчителями Дмитренко Любою Василівною та Ужитчак Наталією Богданівною підготували чарівне свято.
Лунали чудові вірші про школу, вчителів, батьків. Співали веселі й водночас сумні пісні, бо зовсім не хотілося школярам залишати початкову школу. Дякували всім та дарували щирі побажання і посмішки. Не обійшлось свято і без вальсу. Сюрпризом для матусь до свята Матері були підготовлені портрети які кожна матуся відгадувала свій. У кінці свята діти привітали своїх дорогих матерів і бабусь квітами. На завершення класні керівники подарували своїм випускникам медалі. Дякуємо усім батькам, гостям, вчителям, які відвідали це дійство.
![](/foto6/pochatkova/Image00001.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00002.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00003.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00004.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00005.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00006.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00007.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00008.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00009.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00010.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00011.jpg)
![](/foto6/pochatkova/Image00012.jpg)